Logo

PLAC NA KOZJAK od 826m2

Број на оглас: 2312962 | Објавен на: 24.03.2017, 19:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 826 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Plac vo Blizansko, so pogled na ezero , urbaniziran, so chist imoten list, plateni komunalii, proekt za Vikendichka napraven i legaliziran, posle mostot desno 500m. Cena po dogovor. Info na 078 248117

Огласи од: tonci

tonci

Скопје

Станете Премиум член

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 tonci

Потврден огласувач