Logo

Se Prodava Golf 5 1.9 tdi 105ks

Број на оглас: 2313016 | Објавен на: 08.05.2017, 13:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 5.499 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Golf 5 1.9 tdi 105ks 2006 god dekemvri. Kolata e kako nova uvezena od italija so realni 190 000km registrirana noemvri..
Kompleten Servis napraven na 184 000km smeneto:
- Rebres kais
- Zategaci na rebres kais
- Vodna pumpa
- Lines kais
- Novi diskovi...

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач