Logo

НАЈПОВОЛНО!СТАН ВО КАПИШТЕЦ!

Број на оглас: 2313402 | Објавен на: 13.04.2018, 09:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 67 m²

Греење: Централно

Спрат: 6 кат

Цена: 75.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ НА УЛ.НАРОДЕН ФРОНТ БР.17, СО 67М2 И 10М2 ТЕРАСА, 2 СПАОЛНИ, 2WC,КУЈНА, ТЕРПЕЗАРИЈА, КУЈНА

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Violeta