Logo

УСЛУГА СО ВИЉУШКАР 4 Т

Број на оглас: 2313547 | Објавен на: 27.03.2017, 22:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


ВРШИМЕ УСЛУГА СО ВИЉУШКАР ДО 4 Т УТОВАР И РАСТОВАР ВО БИТОЛА И ОКОЛИНАТА
075 269 253

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 marija