Logo

307 HDI 2000 90 KS 2002 god.

Број на оглас: 2313749 | Објавен на: 29.04.2017, 12:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Цена: 1.850 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kolat ima komplet servis napraveno .zategaci vodna pumpa kaisi ulje filter ule.nafta filter se raboti ne svete nisto na saltablata

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 jane

Потврден огласувач