Logo

Seat Ibiza

Број на оглас: 2313902 | Објавен на: 22.01.2017, 12:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 1993

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 430 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Ibiza 1.2 fuel injection vo dobra sostojba neregistrirana

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач