Logo

VITO 220V

Број на оглас: 2313968 | Објавен на: 21.04.2017, 17:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA MERCEDES VITO 220V GODINA NA PROIZVODSTVO 12-2000 GOD . AVTOMATSKI MENUVAC. REGISTRIRAN DO 12-2017GOD. MNOGU SOCUVANO SUPER SOSTOJBA.TEL.075379606

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Goko

Потврден огласувач