Logo

tv TOSHIBA 72 SM ORIGINAL I DALECINSKO

Број на оглас: 2314113 | Објавен на: 22.01.2017, 15:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toshiba

Производ: CRT - Класични

Големина: 68 cm (27 inch)

Цена: 3.000 МКД 3.599 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


TELEVIZOROT E TOSHIBA BOMBA JAPONSKI ORIGINAL I E GOLEM 72 SM. MOZE I ZAMENA ZA UBAVA RAKIJA

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач