Logo

reno megane 1.4

Број на оглас: 2314217 | Објавен на: 20.03.2017, 21:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 70000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1.300 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava ili zamenuva reno megan 1.4 benzin registrirano cela godina kolata e vo odlicna sostojba

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 kire

Потврден огласувач