Logo

Dodge

Број на оглас: 2314310 | Објавен на: 13.02.2017, 13:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Dodge

Модел: Друг модел

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 0

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


God.1997 2500cm3 karoserija solidna gumi 90% lice za kontakt DRAGAN 070912847 dolu ne zvonete

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 taki

Потврден огласувач