Logo

Mikrofon Kondenzatorski Rode NT2A

Број на оглас: 2314341 | Објавен на: 20.06.2017, 15:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


Koristen vo moeto studio MAKSIMALNO zacuvan

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач