Logo

Pezo-peugeot 106 atest plin reg zamena za vectra-vektra B

Број на оглас: 2314431 | Објавен на: 24.01.2017, 10:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 106

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 899 € Цената не е фиксна 999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pezo-peugeot 106 atest plin reg do05.12.2017 god Pali vozi 1.0 motor odlicen nema skapano.sitni zabeleski na preden branik.moze zamena Vektra b

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 DARKO

Потврден огласувач