Logo

MERCEDES C250 TD ELEGANCE 98'

Број на оглас: 2314496 | Објавен на: 26.03.2017, 15:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 250

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba registriran do april 2017. Poveke informacii na telefon.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Mario