Logo

Nov stan 66m2 Debar Maalo vednas vseliv

Број на оглас: 2315050 | Објавен на: 17.01.2017, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 66

Греење: Централно

Спрат: 2

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов, невселуван стан од 66м2 со 2 спални соби во Дебар Маало кај Генерал Штаб. Станот се наоѓа на 2-ри кат со лифт, централно парно. Цена 1200е/м2 со ДДВ.

Шифра:42482

КУПУВАЧОТ НЕМА ОБВРСКА ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА !!!

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Greenhouse Agencija-Aneta

Потврден огласувач