Logo

PRODAVAM POLOVNI DELOVI ZA SKANIA

Број на оглас: 2315167 | Објавен на: 26.04.2017, 23:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 111 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za skanija 124/470. Motor,menjac,diferencijal,kabina,gumi315/ 60/22.5 proizvedena 2003god

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 slobodan

Потврден огласувач