Logo

Se prodavaat delovi od motor za Golf 4 turbo dizel

Број на оглас: 2315273 | Објавен на: 19.03.2017, 20:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf 4-turbo dizel

Tип на делови: Мотори

Цена: 7.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Dekla,4 klipovi, karter, blok i radilica

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Blagoja