Logo

Sobi / apartman vo Berovo... Соби / апартман во Берово

Број на оглас: 2315311 | Објавен на: 14.06.2019, 18:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 150 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 50 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Маршал Тито

Цена: 300 МКД

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам соби и апартман во центарот на Берово. Просториите се опремени со нов инвентар и техничка опрема.

Контакт телефон 072/240 250

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Виолета

Потврден огласувач