Logo

Се продава приколка

Број на оглас: 2315443 | Објавен на: 18.08.2018, 17:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.900 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Се продава приколка во супер состојба. Година на производство 2010, регистрирана цел година со зелен картон. 4 нови гуми.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Дуле

Потврден огласувач