1 / 12
Masi
15.000 МКД
Цената не е фиксна
22.07.2021 08:09

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Prodavame masi vo razlicni dimenzii i pravime po poracka..BROJ ZA KONTAKT 071218512

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Gjorgji
Потврден огласувач
071218512
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам