Logo

ПРОДАВАМ КРЕВЕТИ НА СПРАТ

Број на оглас: 2315843 | Објавен на: 17.12.2016, 10:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Креветчината се скоро нови,долниот не користен..заедно со 2 јоги

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 misko