Logo

15 Od Golf 4 so Letni gumi

Број на оглас: 2316042 | Објавен на: 01.06.2017, 16:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
5.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се изнајмува / Можна е замена


Bandasite se so prosecni Letni gumi.....077843830 Ilce 077843830 Ilce

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач