Logo

VW PASSAT 1.9TDI SWIS AUTO

Број на оглас: 2316048 | Објавен на: 18.01.2017, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat TDI 77KW full oprema

 Кичево

Прати Е-Маил

 Gold

Потврден огласувач