Logo

se prodava plac

Број на оглас: 2316192 | Објавен на: 23.09.2018, 20:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 360 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


placot se naoga pod mestoto vikano sandevi kamioni

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 stole