Logo

Seat Leon 1.9 TDI 105 ks

Број на оглас: 2316220 | Објавен на: 25.02.2017, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Seat Leon 1.9 TDI 105 ks vo perfektna sostojba, registriran do 14.12.2017

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач