Logo

NIVA VO s.MOROISTA STRUGA, MOZE I PODELBA NA PLACEVI

Број на оглас: 2316343 | Објавен на: 04.12.2017, 00:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA NIVA VO s.MOROISHTA STRUGA, NA SAMO 3 KM OD GRADOT, ODMA DO ASVALTIRAN PAT
NIVATA E 5000M2 A MOZE DA SE DELI I NA PLACOVI
DO NIVATA IMA ASVALTIRAN PAT, VODA, STRUJA, DOZVOLA ZA GRADENJE
ZA POVEKJE INFORMACII JAVETE SE NA 075585132

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Spase