Logo

Sony Xperia SP

Број на оглас: 2316588 | Објавен на: 14.06.2017, 20:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: XPERIA SP

Боја: White

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Мобилен со солидни перформанси и добра камера, работи на сите мрежи.
4.6 inches 720x1280 pixels, 8mp, iso 1600, 1080p@30fps, 8gb memory, 1gb ram, 2370mah, dual core 1.7.

Со мемориска 32gb +1000 ден.

Подетално
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_sp-5364.php

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 M.

Потврден огласувач