Logo

155/80-R13

Број на оглас: 2316752 | Објавен на: 21.04.2017, 17:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 letni gumi Continental 155/80-R13 gumite se vo dobra sostojba...cenata e 3.500 den...

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 zac

Потврден огласувач