Logo

FORD FOCUS 18 TDCI 116 KS 2001

Број на оглас: 2317034 | Објавен на: 21.04.2017, 12:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 2.499 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FULL OPREMA
EKSTRA SOSTOJBA
REGISTRIRAN
SERVISIRAN PRED 1000KM
BEZ ZAMENI

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ICE

Потврден огласувач