Logo

zgradata e vo bitola

Број на оглас: 2317116 | Објавен на: 19.12.2016, 21:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


zgradata e vo bitola se naoka vo naselba dovlecik stanovite se prodavat cena po dogovor za inf 075 987 218

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Asip