Logo

Vufer i 2xPojacalo doneseni od Italia

Број на оглас: 2317312 | Објавен на: 31.03.2018, 23:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Појачало

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Odlicen Vufer i 2x Pojacalo doneseni od Italia

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Deni

Потврден огласувач