Logo

Se prodavaat 4 zimski gumi

Број на оглас: 2317342 | Објавен на: 09.01.2017, 21:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 zimski gumi so bandazi, dimenzija 205 16 55
Gumite se koristeni samo eden mesec

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 Slobodanco