Logo

Peugeot 407 1.6 Diesel

Број на оглас: 2317409 | Објавен на: 17.01.2017, 17:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 4.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 407 1.6 Diesel
Vo odlicna sostojba,se plateno do registracija.. Moze i zamena
078 666 020 Dzoko 078 666 020 Dzoko
078 666 020 Dzoko 078 666 020 Dzoko

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Service123

Потврден огласувач