Logo

Golf 5 2.0 TDI 6 brzini

Број на оглас: 2317427 | Објавен на: 21.03.2017, 14:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 5.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 2.0 TDI 6 brzini
Vo odlicna sostojba. Plateni site davacki do registracija.. Moze i zamena
078 666 020 Dzoko 078 666 020 Dzoko
078 666 020 Dzoko 078 666 020 Dzoko

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Service123

Потврден огласувач