Logo

Gumi 195/65/15

Број на оглас: 2317595 | Објавен на: 16.08.2017, 13:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat gumi zimski so se bandasi 195/65/15 5x112.

Kontakt na ovoj broj:076-881-305
076-881-305

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Emko

Потврден огласувач