Logo

Palit nVidia N210 HDMI графичка

Број на оглас: 2317795 | Објавен на: 02.02.2017, 09:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Продавам графичка картичка nVidia n210 512MB DDR3. Графичката е исправна, без никаков проблем.
Има VGA, DVI и HDMI приклучоци, сите функционални.

Можност за достава низ цела Македонија

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач