Logo

SEAT IBIZA 1.9 TDI 96KW 131PS

Број на оглас: 2317854 | Објавен на: 07.02.2017, 20:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


*SE PROAVA SEAT IBIZA 1.9T(DI) 96KW 131PS 2002 GOD*
*KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA*
*SERVISIRANO KOMPLET*
*UVEZENA OT SWIS
*OPREMA*
*BORD KOMPJUTER*
*ALUMINSKI BANDASI*
*ABS*
*NOVI GUMI*
*6 STEPEN MENUVAC*
*KLIMATRONIK*
KILOMETRAZA 200.000*
*REGRISTIRANO*
*MOZI DA SE PROVERI KADE SAKATE*
TEL: 075-614-223
075-614-223
075-614-223 MUFIT
*

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 privat