Logo

Se prodava Harmonika

Број на оглас: 2318203 | Објавен на: 16.01.2017, 08:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vo ekstra sostojba so kufer

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 vi

Потврден огласувач