Logo

225 55 r17 skoro nov

Број на оглас: 2318504 | Објавен на: 20.01.2017, 12:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Petlas gumi proiz 2015 nese krivi ne tresi
Super sostojba eden sezona e vozen letni gumi 114.3

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Dali