Logo

Renault Megane 1.6 1998 Mozna zamena

Број на оглас: 2318575 | Објавен на: 24.01.2017, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1.190 € 1.350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo mnogu dobra sostojba So Klima.. Motor 1.6 90KS . Registracia cela godina. novi predni gumi zimsi
Mozna zamena

 Скопје    Општина: Автокоманда

Прати Е-Маил

 Jen

Потврден огласувач