Logo

vektra 2.2dizel automatik ful oprem REG CELA GOD SO MAL DEFK

Број на оглас: 2318772 | Објавен на: 17.02.2017, 15:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 2.550 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


registrirana cela godina so zelena karta
poveke informacii na tel 078 313 012
za kes ekstra cena KOLATA E PALI VOZI ZATRESUVA NA MENENJE NA TRGNUVANJE

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 krle

Потврден огласувач