Logo

Opel zafira 2.2dti 2002

Број на оглас: 2318869 | Објавен на: 24.02.2017, 12:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 2.800 € Цената не е фиксна 2.850 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Opel zafira 2.2 dti vo solidna sostojba vnatre socuvano ubezena od holandija pred dve godini reg do 1 mesec 2017 moze zamena.....zafirata e so 7 sedishta

 Скопје    Општина: Сарај

Прати Е-Маил

 SEMIN

Потврден огласувач