Logo

Bandasi 15ka FORD,4x108,6J,et38 so odlicni gumi MOZE ZAMENA

Број на оглас: 2319098 | Објавен на: 22.07.2017, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasi 15ka za FORD, 4x108, 6J, et38 so dve dobri gumi 195-65-15 drugite dve ne se dobri.
MOZE ZAMENA ZA 16ki ili 17ki

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 BANDAZI I GUMI

Потврден огласувач