Logo

FIAT DOBLO 1.4 - 2007 година

Број на оглас: 2319203 | Објавен на: 26.01.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Doblo

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 4.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава FIAT DOBLO 1.4 бензин.
Произведено 2007 година.
Металик сива боја.
АБС, клима мануелна, воздушно перниче за возач...
Комбинирано возило за 5 патници плус товарен простор ограден со царинска решетка.
Не е оптеретувано за превоз на роба туку е користено како обично семејно возило.
Купено во Македонија - во Аутомобиле СК.
Прв и единствен сопственик.

Инфо на 075 / 281 - 474

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Bobi