Logo

Iveco 35s11

Број на оглас: 2319293 | Објавен на: 20.12.2016, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kombeto e vo odlicna sostojba..redovno servisirano..povekje informacii na telefon 070503861

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 mile