Logo

Hyundai coupe

Број на оглас: 2319792 | Објавен на: 12.03.2017, 12:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Coupe

Година: 1997

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Hyundai coupe so atestiran plinski ured bez zamena ekstra

 Неготино    Општина: Демир Капија

Прати Е-Маил

 Viktor