Logo

BMW 320d 2006

Број на оглас: 2319989 | Објавен на: 18.01.2017, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 8.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava bmw 320d 2006 godina uvezeno od germanija pred 15 meseci redovno servisirano vo super sostojba.Poveke info na tel:076/800-030
BEZ ZAMENI

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Bmw

Потврден огласувач