Logo

Galaxy s3 i galaxy core prime

Број на оглас: 2320000 | Објавен на: 10.01.2017, 16:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Cd

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


CD player LG glanc zacuvano malku koristeno cita sekakvi cedinja nema nikakva mana pis pozz

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Dragi