Logo

Industriska masina za secenje kamen

Број на оглас: 2320009 | Објавен на: 21.05.2017, 18:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 650 €
700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


poveke info na tel:
077-992-072
077-992-072

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Jonce

Потврден огласувач