Logo

Procesor AMD ATHLON 64 X2 za laptop

Број на оглас: 2320087 | Објавен на: 26.10.2017, 17:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Procesor AMD ATHLON 64 X2 za laptop

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач