Logo

Se prodava BMW 745i

Број на оглас: 2320147 | Објавен на: 20.05.2018, 11:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 745

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 245 kw / 333 ks

Цена: 7.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 745i 4500cm3, 333hp ( 245kw) , proizvedeno 2004 godina , napraveno celosen servis , novi gumi , registrirano do 10.10.2017 godina .
Cena po dogovor.( bez zameni)
Kontakt : Gjorgji 077/916-054 ( javuvajte se samo na ovoj broj).

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач